Subsidie MDIEU 2024-2025 (Fit voor Vlees & Vleeswaren) vastgesteld!
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
Een bedrijfsongeval leidt tot leed bij het slachtoffer en tot schrik en mogelijke boetes voor het bedrijf. Zorg dat al... lees meer »
In de tweede week van november organiseert Pensioenfonds VLEP in Delft, Den Bosch, Deventer, Harderwijk en Helmond inloopspreekuren voor deelnemers van 63 jaar en ouder. Tijdens het inloopspreekuur berekent een pensioenconsulent de mogelijkheden, van bijvoorbeeld eerder met pensioen gaan of gedeeltelijk met pensioen gaan.
Het is voor het eerst dat VLEP spreekuren op deze manier organiseert. Als blijkt dat er interesse is, zal VLEP volgend jaar ook spreekuren in andere plaatsen organiseren. Meer informatie is te vinden op https://www.vlep.nl/spreekuur.