Weer warme dagen
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
Een bedrijfsongeval leidt tot leed bij het slachtoffer en tot schrik en mogelijke boetes voor het bedrijf. Zorg dat al... lees meer »
In Nederland mogen asielzoekers in veel gevallen werken, maar daar gelden duidelijke voorwaarden voor. Sinds 12 juni... lees meer »
Kortgeleden hebben we u geïnformeerd over de regeling Zwaar Werk Vleessector voor werknemers in een directe productiefunctie (“Vlees in de handen”). Deelname is, onder voorwaarden, vanaf 1 januari 2021 mogelijk. De regeling is bedoeld om werknemers die lang zwaar werk hebben verricht daadwerkelijk eerder te kunnen laten stoppen met werken.
Deze regeling komt voort uit de cao-afspraak Zware Beroepen en is gezamenlijk tot stand gekomen én vastgesteld door sociale partners in de Vleessector.
Een mooi resultaat dat recht doet aan de aard van het werk in de productie. De folder is uitsluitend bedoeld voor informatiedoeleinden. Het kan helpen om werknemers te informeren.
Hieronder vindt u in 3 talen (Nederlands, Engels en Pools) de folder Zwaar Werk Vleessector. De folder bevat een beknopte uitleg over de Zwaar Werkregeling Vleessector.
Meer informatie, het volledige reglement en bijbehorende documenten vindt op: www.vleeswerkt.nl/zwaarwerk