Iedereen verdient een veilige werkplek
De sociale partners in de Vleessector en de Vleeswarenindustrie hechten grote waarde aan veilig en gezond werken. Een... lees meer »
De sociale partners in de Vleessector en de Vleeswarenindustrie hechten grote waarde aan veilig en gezond werken. Een... lees meer »
Op dinsdagmiddag 27 januari 2026 vindt er een bijzondere Arbomiddag plaats voor professionals uit de Vlees- en... lees meer »
Werkgevers- en werknemersorganisaties maken samen met het bestuur van VLEP ieder jaar afspraken over de... lees meer »
Inspectie SZW, vanaf volgend jaar de ‘Nederlandse Arbeidsinspectie’ geheten, heeft de resultaten van haar inspecties in de sectoren Vlees en Vleeswaren gepubliceerd. Er is onder meer een overzicht opgenomen van geconstateerde overtredingen, uitgesplitst naar arborisico. Het betreft de periode juni 2020 - juli 2021. De compacte publicatie is hier te vinden. In de komende tijd volgt er nog overleg met de inspectie over de verhalen achter deze cijfers en over een betere verdeling van de cijfers over Vlees en Vleeswaren
Verder zijn de vier speerpunten van de arbeidsinspecteurs in de sectoren Vlees en Vleeswaren voor 2022 bekend gemaakt: