Overgangsregeling wet Wtta: aanmelden van 1 november tot 31 december as.
Op 1 januari 2027 treedt de Wet toelating terbeschikkingstelling van arbeidskrachten (Wtta) in werking. Maakt uw... lees meer »
Op 1 januari 2027 treedt de Wet toelating terbeschikkingstelling van arbeidskrachten (Wtta) in werking. Maakt uw... lees meer »
Investeren in de ontwikkeling van medewerkers loont. Maar wat levert het uw bedrijf concreet op? Om werkgevers daarbij... lees meer »
De eerder aangekondigde aanpassing met betrekking tot het minimumjeugdloon per 1 januari 2027 is op 24 september... lees meer »
Op 1 januari 2017 is Marc van Bruggen (51) in dienst getreden van de COV als Sociaal Secretaris werknemerszaken. Marc is de opvolger van Kees Hoendervangers die de organisatie per eind 2016 heeft verlaten. Marc zal vanuit het Sociaal Secretariaat werkzaamheden verrichten voor de sociale partners in de vlees- en vleeswarensector. Hij is aanspreekpunt voor scholingssubsidies en de Arbo catalogus voor de vlees- en vleeswarensector. Hij is tevens eerste aanspreekpunt voor werknemersaangelegenheden en zal een deel van zijn werkzaamheden de bij de cao betrokken werknemersorganisaties ondersteunen. Marc heeft de HBO-opleiding Personeel en Arbeid gevolgd en was hiervoor o.a. werkzaam bij Albert Heijn en FNV Bondgenoten. In zijn laatste functie was bij projectleider van het project “Winnen met leren” in de retail branche.
De contactgegevens van Marc zijn:
E: info@vleeswerkt.nl of info@vleeswarenwerkt.nl