Subsidie MDIEU 2024-2025 (Fit voor Vlees & Vleeswaren) vastgesteld!
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
De afgelopen maanden is er hard gewerkt om het MDIEU subsidieproject ‘Fit voor Vlees & Vleeswaren 2024-2025’ af te... lees meer »
De maand juni brengt hoge temperaturen met zich mee. En de zomermaanden moeten nog komen. De Arbocatalogus Vlees en... lees meer »
Een bedrijfsongeval leidt tot leed bij het slachtoffer en tot schrik en mogelijke boetes voor het bedrijf. Zorg dat al... lees meer »
Deze maatregel; het ‘levenlanglerenkrediet’, wordt ingevoerd om mensen in staat te stellen zich tot op latere leeftijd te blijven ontwikkelen. De regeling gaat op 1 augustus 2017 in voor het middelbaar beroepsonderwijs en op 1 september 2017 voor het hoger onderwijs. Lees meer over deze maatregel.