Veilig schoonmaken van machines
Dit najaar gaat weer een inspectieronde van de Nederlandse Arbeidsinspectie van start. Het veilig schoonmaken van... lees meer »
Dit najaar gaat weer een inspectieronde van de Nederlandse Arbeidsinspectie van start. Het veilig schoonmaken van... lees meer »
Schrijf je in voor de themamiddag Arbo & AI. Thema: hoe beïnvloedt kunstmatige intelligentie de wereld van... lees meer »
Lees over aangepaste werkomstandigheden in warme periodes. ... lees meer »
Bouwt u pensioen op bij Bedrijfstakpensioenfonds voor Vlees, Vleeswaren, Gemaksvoeding en Pluimveevlees (VLEP)? De pensioenen worden in 2014 niet verlaagd. De dekkingsgraad is per 31 december 2013 vastgesteld op 105,8%. Dat is hoger dan wettelijk nodig is: 104,3%. Daarom heeft het bestuur van VLEP vastgesteld dat een verlaging van de pensioenen niet nodig is.
Dat is uiteraard goed nieuws! Maar het neemt niet weg dat de financiële positie van VLEP nog altijd kwetsbaar is. Uw pensioen kan daarom per 1 januari 2014 niet worden verhoogd. Het bestuur van VLEP blijft in 2014 alle ontwikkelingen volgen en neemt maatregelen als dat nodig is.
Hebt u nog vragen?
Het bestuur van VLEP houdt u op de hoogte van de financiële positie van het pensioenfonds. Kijk regelmatig op www.vlep.nl voor het laatste nieuws. U kunt ook een mail sturen naar info@vlep.nl of bel via telefoonnummer (088) 008 40 70. Dat kan van maandag tot en met vrijdag tussen 8.00 en 18:00 uur.