Overgangsregeling wet Wtta: aanmelden van 1 november tot 31 december as.
Op 1 januari 2027 treedt de Wet toelating terbeschikkingstelling van arbeidskrachten (Wtta) in werking. Maakt uw... lees meer »
Op 1 januari 2027 treedt de Wet toelating terbeschikkingstelling van arbeidskrachten (Wtta) in werking. Maakt uw... lees meer »
Investeren in de ontwikkeling van medewerkers loont. Maar wat levert het uw bedrijf concreet op? Om werkgevers daarbij... lees meer »
De eerder aangekondigde aanpassing met betrekking tot het minimumjeugdloon per 1 januari 2027 is op 24 september... lees meer »
Op grond van de cao voor de vleessector worden tussentijdse hygiënische handelingen al geruime tijd vergoed. Met ingang van 1 juli 2019 hebben werknemers ook recht op vergoeding van de hygiënische handelingen aan het einde van de dienst.
Onder hygiënische handelingen wordt verstaan: alle hygiënische handelingen aan gereedschappen en persoonlijke beschermingsmiddelen door de werknemer die in opdracht van de werkgever uitgevoerd dienen te worden, inclusief het wassen van de handen voor zover dit plaatsvindt direct bij het betreden of verlaten van de werkplek.