Iedereen verdient een veilige werkplek
De sociale partners in de Vleessector en de Vleeswarenindustrie hechten grote waarde aan veilig en gezond werken. Een... lees meer »
De sociale partners in de Vleessector en de Vleeswarenindustrie hechten grote waarde aan veilig en gezond werken. Een... lees meer »
Op dinsdagmiddag 27 januari 2026 vindt er een bijzondere Arbomiddag plaats voor professionals uit de Vlees- en... lees meer »
Werkgevers- en werknemersorganisaties maken samen met het bestuur van VLEP ieder jaar afspraken over de... lees meer »
Sociale partners in de vleessector en vleeswarenindustrie geven vandaag het startschot voor het programma Duurzame inzetbaarheid.
Onder de noemer ‘Fit voor Vlees / Fit voor Vleeswaren’ gaan de sectoren aan de slag met zes thema’s: taakroulatie, gezond roosteren, verdiepende RI&E, leefstijl, individueel budget en allround medewerkers. Naast het aanbieden van diverse instrumenten gaan kwartiermakers Geke Wichems en Hans de Mooij op pad om bedrijven op weg te helpen.
De campagne wordt mede mogelijk gemaakt door een bijdrage uit het Europees Sociaal Fonds en loopt tot 2020. Voor meer info klik hier voor de folder.
