Oproep aan bedrijven die personeel uitlenen en inlenen: bereid je voor op wet Wtta
In de uitleenmarkt komen nog te vaak misstanden voor. Daarom komt er een nieuwe wet: de Wet toelating... lees meer »
In de uitleenmarkt komen nog te vaak misstanden voor. Daarom komt er een nieuwe wet: de Wet toelating... lees meer »
De maximale onbelaste reiskostenvergoeding wordt met terugwerkende kracht voor heel 2026 verhoogd van € 0,23 naar € 0,25... lees meer »
Pensioenfonds VLEP krijgt een nieuwe pensioenregeling. Deze nieuwe regeling gaat van start op 1 januari 2027.... lees meer »
Sociale partners in de vleessector en vleeswarenindustrie geven vandaag het startschot voor het programma Duurzame inzetbaarheid.
Onder de noemer ‘Fit voor Vlees / Fit voor Vleeswaren’ gaan de sectoren aan de slag met zes thema’s: taakroulatie, gezond roosteren, verdiepende RI&E, leefstijl, individueel budget en allround medewerkers. Naast het aanbieden van diverse instrumenten gaan kwartiermakers Geke Wichems en Hans de Mooij op pad om bedrijven op weg te helpen.
De campagne wordt mede mogelijk gemaakt door een bijdrage uit het Europees Sociaal Fonds en loopt tot 2020. Voor meer info klik hier voor de folder.
