Iedereen verdient een veilige werkplek
De sociale partners in de Vleessector en de Vleeswarenindustrie hechten grote waarde aan veilig en gezond werken. Een... lees meer »
De sociale partners in de Vleessector en de Vleeswarenindustrie hechten grote waarde aan veilig en gezond werken. Een... lees meer »
Op dinsdagmiddag 27 januari 2026 vindt er een bijzondere Arbomiddag plaats voor professionals uit de Vlees- en... lees meer »
Werkgevers- en werknemersorganisaties maken samen met het bestuur van VLEP ieder jaar afspraken over de... lees meer »
Heeft uw bedrijf BBL-medewerkers in dienst? Of heeft uw bedrijf in het schooljaar 2019 – 2020 BBL-medewerkers in dienst gehad? En is uw bedrijf een erkend leerbedrijf? Meld u dan snel aan voor Subsidieregeling Praktijkleren!
Bedrijven die in het schooljaar 2019 – 2020 BBL-medewerkers in dienst heeft gehad en zich vóór 31 juli 2020 bij Stichting Ontwikkelingsfonds Levensmiddelenindustrie (SOL) aanmelden, kunnen nog in aanmerking komen voor de Subsidieregeling Praktijkleren voor het afgelopen schooljaar.
Hier treft u meer informatie aan over de overige voorwaarden en procedure.
NB: Als u subsidie heeft ontvangen vanuit het FCB Vl(W)betreffende BBL-opleidingen niveau 3 of 4 dient u rekening te houden met het feit, dat wanneer u van meer subsidiënten subsidie ontvangt, dit nooit meer mag bedragen dan 100% van de opleidingskosten (excl. BTW).