Overgangsregeling wet Wtta: aanmelden van 1 november tot 31 december as.
Op 1 januari 2027 treedt de Wet toelating terbeschikkingstelling van arbeidskrachten (Wtta) in werking. Maakt uw... lees meer »
Op 1 januari 2027 treedt de Wet toelating terbeschikkingstelling van arbeidskrachten (Wtta) in werking. Maakt uw... lees meer »
Investeren in de ontwikkeling van medewerkers loont. Maar wat levert het uw bedrijf concreet op? Om werkgevers daarbij... lees meer »
De eerder aangekondigde aanpassing met betrekking tot het minimumjeugdloon per 1 januari 2027 is op 24 september... lees meer »
Toolkit voor specifieke doelgroepen
Om iedereen in Nederland te helpen met het maken van een keuze over vaccineren tegen corona voert de Rijksoverheid een voorlichtingscampagne op radio, televisie en online. Sommige Nederlanders hebben andere middelen of kanalen nodig om geïnformeerd te raken. Denk hierbij aan anderstaligen, mensen met laaggeletterdheid of mensen met een migratieachtergrond.
Kant-en-klare communicatiemiddelen
Download de verschillende communicatiemiddelen voor gebruik in jouw communicatie. De toolkit wordt aangevuld op basis van signalen uit de maatschappij. In overleg en in samenwerking met o.a. gemeenten, GGD-en, Veiligheidsregio’s en lokale partners maken en verspreiden we het informatiemateriaal.
Op zoek naar nog meer communicatiemiddelen over coronavaccinatie?
Klik hier en ga naar de Toolkit met materialen van derden.
Hieronder treft u enkele links aan met daarin Q en A’s in verschillende talen met de meest voorkomende vragen;
Nederlands, Engels, Pools, Roemeens, Spaans en Bulgaars
Praktische informatie online
Communicatietoolkit coronavaccinatie voor specifieke doelgroepen
Informatie over de gezondheidsverklaring in verschillende talen
Informatie over de coronavaccinatie in verschillende talen