Iedereen verdient een veilige werkplek
De sociale partners in de Vleessector en de Vleeswarenindustrie hechten grote waarde aan veilig en gezond werken. Een... lees meer »
De sociale partners in de Vleessector en de Vleeswarenindustrie hechten grote waarde aan veilig en gezond werken. Een... lees meer »
Op dinsdagmiddag 27 januari 2026 vindt er een bijzondere Arbomiddag plaats voor professionals uit de Vlees- en... lees meer »
Werkgevers- en werknemersorganisaties maken samen met het bestuur van VLEP ieder jaar afspraken over de... lees meer »
Op 1 januari 2023 gaat het minimumloon (WML) in één keer omhoog met 10,15%, het minimumloon wordt dan:
Per maand Per week Per uur bij 36 uur
€ 1.934,40 € 446,40 € 12,40
Als gevolg van deze verhoging komen de B0, B1, C0, C1 en D0 cao lonen onder het minimumloon te liggen. Werknemers hebben echter minimaal recht op het minimumloon. Dit geldt ook voor uitzend- en inleenkrachten. Het minimumloon wordt gebaseerd een 36-urige werkweek. Dit geldt ook als een werkgever gekozen heeft voor de 38-urige werkweek.