Verplichte WIA-mantelovereenkomst
De WIA verzekering is een cao-verplichting die door de werkgevers in de Vleessector (art.51) en de Vleeswarenindustrie... lees meer »
De WIA verzekering is een cao-verplichting die door de werkgevers in de Vleessector (art.51) en de Vleeswarenindustrie... lees meer »
Zoals eerder vermeld gaat de Nederlandse Arbeidsinspectie (NLA) waarschijnlijk vanaf maart 2026 inspecties houden in... lees meer »
Op 27 januari jl. vond een speciale workshop plaats waarin uitgebreid werd stilgestaan bij de toepassing van de... lees meer »
In de cao is afgesproken dat de feitelijke lonen per 1 maart 2023 met 3,5% worden verhoogd. Alle werknemers vallend onder de cao Vleessector ontvangen per deze datum dus een loonsverhoging van 3,5%, ook als werknemers meer verdienen dan de in de cao opgenomen loontabel. Dit betekent o.a. dat het loon van werknemers die voor 1 maart 2023 zijn ingeschaald in B0, B1, C0, C1 en D0 wordt verhoogd van €12,40 (het huidige WML op basis van 36 uur) met 3,5% naar € 12,834.
Loontabellen cao vleessector per 1 maart 2023

